logo Grand Prix

GRAND PRIX BRNO
v moderní gymnastice

VÝSLEDKY

Výsledky VÍCEBOJE GRAND PRIX Brno 7. - 8. 5. 2016

 

FINAL RESULTS GRAND PRIX BRNO - ALL AROUND COMPETITION
               
        7.5. - 8.5. 2016  
               
      Sobota / Saturday Víceboj / All around Celkem
Pořadí Jméno / Name Stát Obruč/Hoop Míč/Ball Kužele/Clubs Stuha/Ribbon Total
1. MAMUN Margarita RUS 19,300 19,250 19,350 19,200 77,100
2. STANIOUTA Melitina BLR 18,650 18,500 18,900 18,550 74,600
3. AVERINA Dina RUS 18,750 16,750 19,000 18,350 72,850
4. FILANOVSKY Victoria ISR 18,200 18,000 18,250 17,650 72,100
5. AVERINA Arina RUS 18,250 16,550 18,850 17,600 71,250
6. PAZHAVA Salome GEO 18,100 17,900 18,400 16,300 70,700
7. RUPRECHT Nicol AUT 17,650 17,500 17,700 17,700 70,550
8. MÍČKOVÁ Monika CZE 16,750 17,100 17,000 17,300 68,150
8. TASEVA Katrin BUL 16,900 17,200 17,350 16,700 68,150
10. MAZUR Viktoria UKR 16,000 16,400 17,650 17,450 67,500
11. GAMALEJEVA Jelizaveta LAT 16,850 16,700 16,950 16,850 67,350
12. GRISKENAS Evita USA 16,300 17,100 16,750 17,100 67,250
13. ŠEBKOVÁ Anna CZE 16,400 16,650 16,450 16,700 66,200
14. TOLEDO VAROI Eli Eliya ISR 15,500 16,050 15,350 16,100 63,000
15. PIGNICZKI Fanni HUN 16,150 14,550 16,650 14,050 61,400

 

APPARATUS RESULTS GRAND PRIX - SENIORS - HOOP
7.5. - 8.5. 2016
             
     
Hoop 
Pořadí Name Country Difficulty Execution Penalties Total
1. MAMUN Margarita RUS 9,600 9,700   19,300
2. AVERINA Dina RUS 9,350 9,400   18,750
3. STANIOUTA Melitina BLR 9,200 9,450   18,650
4. AVERINA Arina RUS 9,250 9,000   18,250
5. FILANOVSKY Victoria ISR 9,000 9,200   18,200
6. PAZHAVA Salome GEO 9,100 9,000   18,100
7. RUPRECHT Nicol AUT 8,850 8,800   17,650
8. TASEVA Katrin BUL 8,250 8,650   16,900
9. GAMALEJEVA Jelizaveta LAT 8,200 8,650   16,850
10. MÍČKOVÁ Monika CZE 8,350 8,400   16,750
11. ŠEBKOVÁ Anna CZE 8,050 8,350   16,400
12. GRISKENAS Evita USA 8,100 8,200   16,300
13. PIGNICZKI Fanni HUN 7,700 8,450   16,150
14. MAZUR Viktoria UKR 8,150 7,850   16,000
15. TOLEDO VAROI Eli Eliya ISR 7,300 8,200   15,500

 

 

APPARATUS RESULTS GRAND PRIX - SENIORS - BALL
7.5. - 8.5. 2016
           
 
      Ball 
Pořadí Name Country Difficulty Execution Penalties Total
1. MAMUN Margarita RUS 9,650 9,600   19,250
2. STANIOUTA Melitina BLR 9,250 9,250   18,500
3. FILANOVSKY Victoria ISR 8,950 9,050   18,000
4. PAZHAVA Salome GEO 8,900 9,000   17,900
5. RUPRECHT Nicol AUT 8,700 8,800   17,500
6. TASEVA Katrin BUL 8,550 8,650   17,200
7. MÍČKOVÁ Monika CZE 8,450 8,650   17,100
8. GRISKENAS Evita USA 8,500 8,600   17,100
9. AVERINA Dina RUS 8,650 8,400 0,30 16,750
10. GAMALEJEVA Jelizaveta LAT 8,150 8,550   16,700
11. ŠEBKOVÁ Anna CZE 8,150 8,500   16,650
12. AVERINA Arina RUS 8,550 8,300 0,30 16,550
13. MAZUR Viktoria UKR 8,350 8,050   16,400
14. TOLEDO VAROI Eli Eliya ISR 7,850 8,200   16,050
15. PIGNICZKI Fanni HUN 7,300 7,550 0,30 14,550

 

 

APPARATUS RESULTS GRAND PRIX - SENIORS - CLUBS
7.5. - 8.5. 2016
             
     
Clubs 
Pořadí Name Country Difficulty Execution Penalties Total
1. MAMUN Margarita RUS 9,650 9,700   19,350
2. AVERINA Dina RUS 9,500 9,500   19,000
3. STANIOUTA Melitina BLR 9,300 9,600   18,900
4. AVERINA Arina RUS 9,400 9,450   18,850
5. PAZHAVA Salome GEO 9,200 9,200   18,400
6. FILANOVSKY Victoria ISR 8,950 9,300   18,250
7. RUPRECHT Nicol AUT 8,750 8,950   17,700
8. MAZUR Viktoria UKR 8,850 8,800   17,650
9. TASEVA Katrin BUL 8,600 8,750   17,350
10. MÍČKOVÁ Monika CZE 8,500 8,500   17,000
11. GAMALEJEVA Jelizaveta LAT 8,300 8,650   16,950
12. GRISKENAS Evita USA 8,000 8,750   16,750
13. PIGNICZKI Fanni HUN 8,050 8,600   16,650
14. ŠEBKOVÁ Anna CZE 8,000 8,450   16,450
15. TOLEDO VAROI Eli Eliya ISR 7,600 7,750   15,350

 

 

APPARATUS RESULTS GRAND PRIX - SENIORS - RIBBON
7.5. - 8.5. 2016
             
     
Ribbon
Pořadí Name Country Difficulty Execution Penalties Total
1. MAMUN Margarita RUS 9,600 9,600   19,200
2. STANIOUTA Melitina BLR 9,250 9,300   18,550
3. AVERINA Dina RUS 9,200 9,150   18,350
4. RUPRECHT Nicol AUT 8,800 8,900   17,700
5. FILANOVSKY Victoria ISR 8,650 9,000   17,650
6. AVERINA Arina RUS 9,050 8,550   17,600
7. MAZUR Viktoria UKR 8,750 8,700   17,450
8. MÍČKOVÁ Monika CZE 8,600 8,700   17,300
9. GRISKENAS Evita USA 8,450 8,650   17,100
10. GAMALEJEVA Jelizaveta LAT 8,300 8,550   16,850
11. TASEVA Katrin BUL 8,150 8,550   16,700
12. ŠEBKOVÁ Anna CZE 8,200 8,500   16,700
13. PAZHAVA Salome GEO 8,450 8,150 0,30 16,300
14. TOLEDO VAROI Eli Eliya ISR 7,900 8,200   16,100
15. PIGNICZKI Fanni HUN 6,600 7,450   14,050

 

Výsledky FINÁLE GRAND PRIX Brno 7. - 8. 5. 2016

 

FINAL RESULTS GRAND PRIX BRNO - SENIORS - HOOP
08.05.2016
             
     
Hoop 
Rank Name Country Difficulty Execution Penalties Total
1 MAMUN Margarita RUS 9,700 9,650   19,350
2 AVERINA Dina RUS 9,500 9,400   18,900
3 STANIOUTA Melitina BLR 9,300 9,550   18,850
4 PAZHAVA Salome GEO 9,250 9,250   18,500
5 FILANOVSKY Victoria ISR 9,050 9,250   18,300
6 RUPRECHT Nicol AUT 8,800 8,650   17,450
7 MÍČKOVÁ Monika CZE 8,700 8,650   17,350
8 TASEVA Katrin BUL 8,650 8,650   17,300
9 GAMALEJEVA Jelizaveta LAT 8,550 8,550   17,100

 

             
FINAL RESULTS GRAND PRIX BRNO - SENIORS - BALL
08.05.2016
             
       
 Ball
     
 
Rank Name Country Difficulty Execution Penalties Total
1 MAMUN Margarita RUS 9,700 9,750   19,450
2 STANIOUTA Melitina BLR 9,450 9,600   19,050
3 FILANOVSKY Victoria ISR 9,050 9,400   18,450
4 - 5 RUPRECHT Nicol AUT 8,850 8,850   17,700
4 - 5 PAZHAVA Salome GEO 8,750 8,950   17,700
6 MÍČKOVÁ Monika CZE 8,700 8,850   17,550
7 TASEVA Katrin BUL 8,750 8,600   17,350
8 GRISKENAS Evita USA 8,550 8,650   17,200

 

FINAL RESULTS GRAND PRIX BRNO - SENIORS - CLUBS
08.05.2016
             
       
 Clubs
     
 
Rank Name Country Difficulty Execution Penalties Total
1 MAMUN Margarita RUS 9,500 9,450   18,950
2 STANIOUTA Melitina BLR 9,300 9,400   18,700
3 PAZHAVA Salome GEO 9,200 9,400   18,600
4 AVERINA Dina RUS 9,150 9,050   18,200
5 FILANOVSKY Victoria ISR 9,050 9,100   18,150
6 RUPRECHT Nicol AUT 8,900 8,900   17,800
7 MAZUR Viktoria UKR 8,700 8,900   17,600
8 MÍČKOVÁ Monika CZE 8,650 8,450   17,100
9 TASEVA Katrin BUL 8,200 7,950 0,300 15,850

 

FINAL RESULTS GRAND PRIX BRNO - SENIORS - RIBBON
08.05.2016
             
       
 Ribbon
     
 
Rank Name Country Difficulty Execution Penalties Total
1 MAMUN Margarita RUS 9,700 9,700   19,400
2 AVERINA Dina RUS 9,200 9,300   18,500
3 FILANOVSKY Victoria ISR 9,000 9,100   18,100
4 STANIOUTA Melitina BLR 8,850 9,050   17,900
5 RUPRECHT Nicol AUT 8,750 8,900   17,650
6 GRISKENAS Evita USA 8,550 8,700   17,250
7 MÍČKOVÁ Monika CZE 8,550 8,550   17,100
8 MAZUR Viktoria UKR 8,300 8,500   16,800

 

 

Výsledky VÍCEBOJE TART Cup Brno 6. - 8. 5. 2016

FINAL RESULTS  TART CUP - ALL AROUND COMPETITION
               
        6.5. - 8.5. 2016    
               
      Víceboj / All around Celkem
Pořadí Jméno / Name Stát Švihadlo/Rope Obruč/Hoop Míč/Ball Kužele/Clubs Total
1. ISACHANKA Juliya BLR 16,100 16,500 16,350 16,550 65,500
2. SALOS Anastasia BLR 16,000 16,200 16,000 16,400 64,600
3. OSOKIN Ksenya ISR 15,400 15,950 15,500 15,700 62,550
4. KANTOROVICH Karin ISR 15,100 15,300 15,600 15,350 61,350
5. CHAMZINA Alina CZE 14,800 15,350 14,750 15,550 60,450
6. DENNISOVA Karinne USA 14,750 14,950 15,100 15,450 60,250
7. VÁRAY Míra HUN 14,650 15,050 15,550 14,850 60,100
8. YAREMCHUK Aleksandra UKR 14,450 14,650 14,900 14,150 58,150
9. JUHÁSZ Anna HUN 14,600 14,900 13,450 15,000 57,950
10. HUDIS Veronika AZE 14,800 13,800 14,250 14,900 57,750
11. VALENTIROVA Anastasia UKR 14,300 14,000 15,000 14,300 57,600
12. AGHAMIROVA Zohra AZE 13,700 14,250 15,200 14,100 57,250
13. POTEMKINA Anastasia AUT 13,500 14,350 13,650 14,200 55,700
14. CHOCHÓL Julia POL 12,800 13,750 13,650 13,900 54,100
15. CHELMECKA Aleksandra POL 13,250 13,750 13,550 13,500 54,050
16. GVOZDIČ Nastasia SRB 12,950 14,450 12,950 13,700 54,050
17. HLADÍKOVÁ Petra SVK 12,100 13,550 13,100 13,350 52,100
18. SEMANOVÁ Kristína SVK 11,750 14,100 11,900 11,850 49,600
19. OBRADOVIČ Tamara SRB 10,700 13,000 11,950 11,450 47,100
20. FIEDLEROVÁ Gabriela
SK TART MS Brno
CZE 11,350 12,600 11,050 11,900 46,900
  TIMKOVÁ Adriana SVK 11,550 12,600 12,000 12,800 48,950

 

 

APPARATUS RESULTS  TART CUP - JUNIORS - ROPE
6.5. - 8.5.2016
             
     
Rope 
Pořadí Name Country Difficulty Execution Penalties Total
1. ISACHANKA Juliya BLR 7,450 8,650   16,100
2. SALOS Anastasia BLR 7,400 8,600   16,000
3. AYUPOVA Ekaterina RUS 7,200 8,450   15,650
4. SERGEEVA Maria RUS 7,100 8,450   15,550
5. OSOKIN Ksenya ISR 7,050 8,350   15,400
6. KANTOROVICH Karin ISR 6,800 8,300   15,100
7. HUDIS Veronika AZE 6,650 8,150   14,800
8. CHAMZINA Alina CZE 6,850 7,950   14,800
9. IVANOVA Marieta BUL 6,450 8,300   14,750
10. DENNISOVA Karinne USA 6,550 8,200   14,750
11. VÁRAY Míra HUN 6,750 7,900   14,650
12. JUHÁSZ Anna HUN 6,700 7,900   14,600
13. YAREMCHUK Aleksandra UKR 6,350 8,100   14,450
14. VALENTIROVA Anastasia UKR 6,100 8,200   14,300
15. IVANOVA Marina BUL 5,850 8,350   14,200
16. TRNKOVÁ Gabriela CZE 6,000 7,900   13,900
17. AGHAMIROVA Zohra AZE 5,950 7,750   13,700
18. POTEMKINA Anastasia AUT 5,750 7,750   13,500
19. ROMANOVA Jurate Paula LAT 5,650 7,800   13,450
20. CHELMECKA Aleksandra POL 5,450 7,800   13,250
21. SLAVOVA Oksana AUT 5,400 7,750   13,150
22. GVOZDIČ Nastasia SRB 5,200 7,750   12,950
23.-24. CHOCHÓL Julia POL 5,250 7,550   12,800
23.-24. ZESTJANNIKOVA Marija LAT 5,250 7,550   12,800
25. ŠEBKOVÁ Natálie CZE 5,050 7,150   12,200
26. HLADÍKOVÁ Petra SVK 4,850 7,250   12,100
27. SEMANOVÁ Krisína SVK 4,350 7,400   11,750
28. FIEDLEROVÁ Gabriela
SK TART MS Brno
CZE 4,450 6,900   11,350
29. POCHYLÁ Nela CZE 3,900 7,400   11,300
30. OBRADOVIČ Tamara SRB 3,700 7,000   10,700
  TIMKOVÁ Adriana SVK 4,150 7,400   11,550

 

APPARATUS RESULTS  TART CUP - JUNIORS - HOOP
6.5. - 8.5. 2016
             
     
Hoop 
Pořadí Name Country Difficulty Execution Penalties Total
1. ISACHANKA Juliya BLR 7,700 8,800   16,500
2. SALOS Anastasia BLR 7,600 8,600   16,200
3. OSOKIN Ksenya ISR 7,550 8,400   15,950
4. AYUPOVA Ekaterina RUS 7,150 8,450   15,600
5. SARKISIAN Alisa RUS 7,000 8,450   15,450
6. CHAMZINA Alina CZE 7,000 8,350   15,350
7. KANTOROVICH Karin ISR 7,400 7,900   15,300
8. VÁRAY Míra HUN 6,750 8,300   15,050
9. DENNISOVA Karinne USA 6,800 8,150   14,950
10. JUHÁSZ Anna HUN 6,700 8,200   14,900
11. ALEXANDROVA Teodora BUL 6,550 8,200   14,750
12. YAREMCHUK Aleksandra UKR 6,500 8,150   14,650
13. GVOZDIČ Nastasia SRB 6,450 8,000   14,450
14. TRNKOVÁ Gabriela CZE 6,500 7,900   14,400
15. POTEMKINA Anastasia AUT 6,400 7,950   14,350
16. AGHAMIROVA Zohra AZE 6,200 8,050   14,250
17. PEKOVA Lachezara BUL 5,950 8,250   14,200
18. SEMANOVÁ Krisína SVK 6,100 8,000   14,100
19. VALENTIROVA Anastasia UKR 6,050 7,950   14,000
20. HUBER Lucy Ann AUT 6,250 7,750   14,000
21. ROMANOVA Jurate Paula LAT 6,100 7,750   13,850
22. HUDIS Veronika AZE 5,800 8,000   13,800
23. CHELMECKA Aleksandra POL 6,000 7,750   13,750
24. CHOCHÓL Julia POL 6,100 7,650   13,750
25. HLADÍKOVÁ Petra SVK 5,700 7,850   13,550
26. PEŠLOVÁ Daniela CZE 6,000 7,550   13,550
27. SKUTANE Kristina LAT 5,800 7,450   13,250
28. OBRADOVIČ Tamara SRB 5,550 7,450   13,000
29. POCHYLÁ Nela CZE 5,150 7,500   12,650
30. FIEDLEROVÁ Gabriela
SK TART MS Brno
CZE 5,300 7,300   12,600
  TIMKOVÁ Adriana SVK 5,400 7,200   12,600

 

APPARATUS RESULTS  TART CUP - JUNIORS - BALL
6.5. - 8.5.2016
           
 Ball
       
Pořadí Name Country Difficulty Execution Penalties Total
1. SHMATKO Polina RUS 7,600 8,800   16,400
2. ISACHANKA Juliya BLR 7,550 8,800   16,350
3. SARKISIAN Alisa RUS 7,550 8,650   16,200
4. SALOS Anastasia BLR 7,350 8,650   16,000
5. KANTOROVICH Karin ISR 7,300 8,300   15,600
6. VÁRAY Míra HUN 7,200 8,350   15,550
7. OSOKIN Ksenya ISR 7,200 8,300   15,500
8. AGHAMIROVA Zohra AZE 7,000 8,200   15,200
9. DENNISOVA Karinne USA 6,900 8,200   15,100
10. VALENTIROVA Anastasia UKR 6,650 8,350   15,000
11. PEKOVA Lachezara BUL 6,600 8,300   14,900
12. YAREMCHUK Aleksandra UKR 6,650 8,250   14,900
13. CHAMZINA Alina CZE 6,800 7,950   14,750
14. HUDIS Veronika AZE 6,200 8,050   14,250
15. IVANOVA Marina BUL 5,950 8,100   14,050
16. POTEMKINA Anastasia AUT 5,750 7,900   13,650
17.-18. CHOCHÓL Julia POL 6,000 7,650   13,650
17.-18. ROMANOVA Jurate Paula LAT 6,000 7,650   13,650
19. CHELMECKA Aleksandra POL 5,850 7,700   13,550
20. JUHÁSZ Anna HUN 6,200 7,250   13,450
21. HADAČOVÁ Denisa CZE 5,450 7,850   13,300
22. SLAVOVA Oksana AUT 5,650 7,600   13,250
23. HLADÍKOVÁ Petra SVK 5,350 7,750   13,100
24. GVOZDIČ Nastasia SRB 5,300 7,650   12,950
25. ZESTJANNIKOVA Marija LAT 5,200 7,700   12,900
26. ŠEBKOVÁ Natálie CZE 5,050 7,650   12,700
27. OBRADOVIČ Tamara SRB 4,850 7,100   11,950
28. SEMANOVÁ Krisína SVK 4,950 6,950   11,900
29. PEŠLOVÁ Daniela CZE 4,050 7,550   11,600
30. FIEDLEROVÁ Gabriela
SK TART MS Brno
CZE 4,000 7,050   11,050
  TIMKOVÁ Adriana SVK 4,700 7,300   12,000

 

APPARATUS RESULTS  TART CUP - JUNIORS - CLUBS
6.5. - 8.5.2016
             
     
Kužele
Start
 number
Name Country Difficulty Execution Penalties Total
1. ISACHANKA Juliya BLR 7,750 8,800   16,550
2. SALOS Anastasia BLR 7,700 8,700   16,400
3. SHMATKO Polina RUS 7,700 8,600   16,300
4. SERGEEVA Maria RUS 7,600 8,500   16,100
5. OSOKIN Ksenya ISR 7,500 8,200   15,700
6. CHAMZINA Alina CZE 7,200 8,350   15,550
7. IVANOVA Marieta BUL 7,300 8,200   15,500
8. DENNISOVA Karinne USA 7,300 8,150   15,450
9. ALEXANDROVA Teodora BUL 7,150 8,250   15,400
10. KANTOROVICH Karin ISR 7,300 8,050   15,350
11. JUHÁSZ Anna HUN 6,800 8,200   15,000
12. HUDIS Veronika AZE 6,650 8,250   14,900
13. VÁRAY Míra HUN 6,650 8,200   14,850
14.-15. HADAČOVÁ Denisa CZE 6,550 7,750   14,300
14.-15. VALENTIROVA Anastasia UKR 6,550 7,750   14,300
16. HUBER Lucy Ann AUT 6,350 7,850   14,200
17. POTEMKINA Anastasia AUT 6,400 7,800   14,200
18. YAREMCHUK Aleksandra UKR 6,500 7,650   14,150
19. AGHAMIROVA Zohra AZE 6,250 7,850   14,100
20. CHOCHÓL Julia POL 6,200 7,700   13,900
21. ŠEBKOVÁ Natálie CZE 6,250 7,650   13,900
22. GVOZDIČ Nastasia SRB 6,350 7,350   13,700
23. CHELMECKA Aleksandra POL 6,150 7,350   13,500
24. HLADÍKOVÁ Petra SVK 5,800 7,550   13,350
25. PEŠLOVÁ Daniela CZE 5,600 7,450   13,050
26. ZESTJANNIKOVA Marija LAT 5,300 7,300   12,600
27. SKUTANE Kristina LAT 5,200 7,200   12,400
28. FIEDLEROVÁ Gabriela
SK TART MS Brno
CZE 4,950 6,950   11,900
29. SEMANOVÁ Krisína SVK 5,150 7,000 0,30 11,850
30. OBRADOVIČ Tamara SRB 4,600 6,850   11,450
  TIMKOVÁ Adriana SVK 5,450 7,350   12,800

 

 

Výsledky FINÁLE TART Cup Brno 6. - 8. 5. 2016

 

Rank Jméno/name Stát Švihadlo
Rope
  Rank Jméno/name Stát Obruč
Hoop
1 AYUPOVA Ekaterina RUS 15,850   1 ISACHANKA Juliya BLR 15,800
2 - 3 OSOKIN Ksenya ISR 15,450   2 OSOKIN Ksenya ISR 15,500
2 - 3 HUDIS Veronika AZE 15,450   3 VÁRAY Míra HUN 15,400
4 CHAMZINA Alina CZE 15,000   4 CHAMZINA Alina CZE 15,350
5 ISACHANKA Juliya BLR 14,800   5 DENNISOVA Karinne USA 14,700
6 IVANOVA Marieta BUL 14,400   6 AYUPOVA Ekaterina RUS 13,700
                 

 

Rank  Jméno/name  Stát Míč
 Ball
   Rank  Jméno/name  Stát Kužele
Clubs
1 ISACHANKA Juliya BLR 16,150   1 ISACHANKA Juliya BLR 16,800
2 SHMATKO Polina RUS 15,950   2 OSOKIN Ksenya ISR 15,900
3 CHAMZINA Alina CZE 15,550   3 - 4 SHMATKO Polina RUS 15,450
4 -  5 VÁRAY Míra HUN 15,500   3 - 4 CHAMZINA Alina CZE 15,450
4 -  5 KANTOROVICH Karin ISR 15,500   5 DENNISOVA Karinne USA 15,250
6 DENNISOVA Karinne USA 15,000   6 IVANOVA Marieta BUL 15,100
7 AGHAMIROVA Zohra AZE 14,400          

 

Výsledky finále

GRAND PRIX Brno 16. - 18. 10. 2015

Pořadí
Rank
Jméno/name Stát Obruč
Hoop
1 MAMUN Margarita RUS 19,100
2 ASHRAM Linoy ISR 17,750
3 SERDYUKOVA Anastasiya UZB 17,550
4 BOLOTINA Elena BLR 17,300
5 GAMALEJEVA Jelizaveta LAT 16,600
6 AFUXENIDI Anna KAZ 16,500
7 KILIÁNOVÁ Xenia SVK 16,350
8 ŠEBKOVÁ Anna CZE 15,850

 

 

Pořadí
Rank
Jméno/name Stát Míč
Ball
1 MAMUN Margarita RUS 19,200
2 ASHRAM Linoy ISR 18,000
3 SERDYUKOVA Anastasiya UZB 17,700
4 ŠEBKOVÁ Anna CZE 16,850
5 MÍČKOVÁ Monika CZE 16,800
6 AFUXENIDI Anna KAZ 16,500
7 BOLOTINA Elena BLR 16,200
8 GAMALEJEVA Jelizaveta LAT 16,100

 

 

Pořadí
Rank
Jméno/name Stát Kužele
Clubs
1 ASHRAM Linoy ISR 17,850
2 SERDYUKOVA Anastasiya UZB 17,350
3 BOLOTINA Elena BLR 17,050
4 MÍČKOVÁ Monika CZE 16,950
5 ŠEBKOVÁ Anna CZE 16,600
6 AFUXENIDI Anna KAZ 16,400
7 WEGSCHEIDER Natascha AUT 16,300
8 GAMALEJEVA Jelizaveta LAT 16,250

 

 

Pořadí
Rank
Jméno/name Stát Stuha
Ribbon
1 SERDYUKOVA Anastasiya UZB 17,850
2 ASHRAM Linoy ISR 17,700
3 BOLOTINA Elena BLR 17,350
4 GAMALEJEVA Jelizaveta LAT 16,550
5 MÍČKOVÁ Monika CZE 16,450
5 WEGSCHEIDER Natascha AUT 16,450
7 ŠEBKOVÁ Anna CZE 16,250
8 AFUXENIDI Anna KAZ 15,650

 

Výsledky víceboje GRAND PRIX Brno 16. - 18. 10. 2015

      Sobota / Saturday Víceboj / All around Celkem
Pořadí Jméno / Name Stát Obruč/Hoop Míč/Ball Kužele/Clubs Stuha/Ribbon Total
1. MAMUN Margarita RUS 19,050 19,050 18,800 19,150 76,050
2. ASHRAM Linoy ISR 17,800 17,450 17,000 17,750 70,000
3. BOLOTINA Elena BLR 16,300 17,550 17,600 17,350 68,800
4. SERDYUKOVA Anastasiya UZB 16,100 17,600 17,650 16,900 68,250
5. ŠEBKOVÁ Anna CZE 16,600 16,650 16,500 16,650 66,400
6. GAMALEJEVA Jelizaveta LAT 16,700 16,600 16,600 16,500 66,400
7. MÍČKOVÁ Monika CZE 15,550 16,850 16,900 16,800 66,100
8. AFUXENIDI Anna KAZ 16,400 16,400 16,300 15,700 64,800
9. WEGSCHEIDER Natascha AUT 16,050 16,100 16,450 15,900 64,500
10. MALAMUD Naomi ISR 15,450 15,800 15,500 15,400 62,150
11. KILIÁNOVÁ Xenia SVK 16,150 13,200 15,700 15,350 60,400
12. HAMŘÍKOVÁ Nataly CZE 12,900 15,700 15,350 15,850 59,800
13. LE Thi Mai Huong
SK TART MS Brno
CZE 13,700 13,450 14,050 13,800 55,000

 

Výsledky finále TART Cupu 16. - 18. 10. 2015

 

Rank Jméno/name Stát Švihadlo
Rope
1 SOKOLOVA Anna RUS 16,200
2 HARNASKO Alina BLR 15,900
3 KANTAROVICH Karina ISR 14,750
3 CHAMZINA Alina
SK TART MS Brno
CZE 14,750
5 BAKLAGINA Alina LAT 13,550
6 KVASHILAVA Nino GEO 12,800

 

Rank Jméno/name Stát Obruč
Hoop
1 HARNASKO Alina BLR 16,350
2 SOKOLOVA Anna RUS 15,100
3 KANTAROVICH Karina ISR 14,700
4 BAKLAGINA Alina LAT 14,000
5 HOFMANN Lisa AUT 13,750
6 KRAUSOVÁ Veronika
SK TART MS Brno
CZE 13,650

 

Rank Jméno/name Stát Míč
 Ball
1 SERGEEVA Mariia RUS 16,250
2 OSOKIN Ksenia ISR 15,800
3 HARNASKO Alina BLR 14,550
4 BAKLAGINA Alina LAT 14,050
5 CHAMZINA Alina
SK TART MS Brno
CZE 13,850
6 SHAZHANBAYEVA Kamilya KAZ 13,300

 

Rank Jméno/name Stát Kužele
Clubs
1 SERGEEVA Mariia RUS 15,950
2 OSOKIN Ksenia ISR 15,100
2 CHAMZINA Alina
SK TART MS Brno
CZE 15,100
4 HARNASKO Alina BLR 15,000
5 BAKLAGINA Alina LAT 14,300
6 KVASHILAVA Nino GEO 12,350

 

Výsledky víceboje TART Cupu 16. - 18. 10. 2015

 

      Víceboj / All around Celkem
Pořadí Jméno / Name Stát Švihadlo/Rope Obruč/Hoop Míč/Ball Kužele/Clubs Total
1. SOKOLOVA Anna RUS 15,400 16,350 15,900 16,300 63,950
2. SERGEEVA Mariia RUS 15,000 15,400 15,450 15,400 61,250
3. HARNASKO Alina BLR 14,800 15,350 14,500 14,850 59,500
4. OSOKIN Ksenia ISR 14,200 14,750 15,050 15,100 59,100
5. KANTAROVICH Karina ISR 14,250 14,750 14,450 13,950 57,400
6. CHAMZINA Alina
SK TART MS Brno
CZE 14,200 12,400 14,400 14,250 55,250
7. KRAUSOVÁ Veronika
SK TART MS Brno
CZE 13,950 14,350 12,300 12,850 53,450
8. BAKLAGINA Alina LAT 13,300 13,100 13,300 13,050 52,750
9. ŠTĚPÁNKOVÁ Denisa
SKP Brno
CZE 13,100 13,000 12,900 13,000 52,000
10. SHAZHANBAYEVA Kamilya KAZ 11,550 12,400 13,500 12,450 49,900
11. HOFMANN Lisa AUT 12,050 12,550 12,400 12,500 49,500
12. ZÁLEŠÁKOVÁ Sabina
SK MG Veselí n/Moravou  
CZE 12,550 11,950 11,650 12,450 48,600
13. TIMKOVÁ Adriana SVK 12,550 12,000 12,350 11,450 48,350
14. RYAZANOVA Anastassiya KAZ 10,950 12,050 11,800 12,700 47,500
15. KVASHILAVA Nino GEO 12,900 10,300 10,750 12,750 46,700
16. HUBER Lucy-Ann AUT 11,800 11,950 10,400 12,500 46,650
17. HLADÍKOVÁ Petra SVK 11,650 12,050 10,450 11,750 45,900
18. ELMEKLO Elin SWE 11,250 11,750 10,950 11,250 45,200
19. HE Winny SWE 11,050 12,000 10,400 11,350 44,800

 

obruč
 
míč
 
obruč
 
míč
 
                       
1. MAMUN Margarita RUS 2. PIGNICZKI Fanni HUN 3. STANIOUTA Melitina BLR 4. PAZHAVA Salome GEO
5. TOLEDO VAROI Eli Eliya ISR 6. GAMALEJEVA Jelizaveta LAT 7. GRISKENAS Evita USA 8. AVERINA Arina RUS
9. RUPRECHT Nicol AUT 10. FILANOVSKY Victoria ISR 11. ŠEBKOVÁ Anna CZE 12. TASEVA Katrin BUL
13. MÍČKOVÁ Monika CZE 14. MAZUR Viktoria UKR 15. AVERINA Dina RUS      
                       
      1. MAMUN Margarita RUS 2. PIGNICZKI Fanni HUN 3. STANIOUTA Melitina BLR
4. PAZHAVA Salome GEO 5. TOLEDO VAROI Eli Eliya ISR 6. GAMALEJEVA Jelizaveta LAT 7. GRISKENAS Evita USA
8. AVERINA Arina RUS 9. RUPRECHT Nicol AUT 10. FILANOVSKY Victoria ISR 11. ŠEBKOVÁ Anna CZE
12. TASEVA Katrin BUL 13. MÍČKOVÁ Monika CZE 14. MAZUR Viktoria UKR 15. AVERINA Dina RUS